Pokemon Sun And Moon Chrome NewTab
4

Pokemon Sun And Moon Chrome NewTab

All information
12345

Pokemon Güneş Ve Ay Hayranları İçin Tasarlanmış Chrome NewTab Duvar Kağıdı Arka Planı. Chrome’a ​​Özel Tasarımla Fark Yaratın.

 

Pokemon Sun And Moon hayranları için özel olarak tasarlanmış Chrome uzantısını yükleyin. Her yeni sekme açtığınızda sizi yeni bir Pokemon Sun And Moon duvar kağıdı ile selamlayın. Dilerseniz beğendiğiniz duvar kağıdını düzeltebilirsiniz. Google Chrome için Pokemon Sun And Moon New Tab’ın keyfini çıkarın. Pokemon Sun And Moon Chrome uzantısını yükledikten sonra artık özel bir tasarıma sahip olacaksınız.

 

Pokemon Sun And Moon New Tab Features:
* It does NOT contain content that could endanger your security.
* Hey new tab wallpaper changes
* You can pin any of the wallpaper options
* Quick access with shortcut icons of the most visited websites on the left.
* Easy and fast Google Search
* Time and date
* Active / passive option from settings
* Adding notes and many more features are waiting for you.

About
Pokémon Sun is two role-playing video games developed by Game Freak in 2016 and published by The Pokémon Company and Nintendo. The Games is the seventh game in the Pokémon series and was released for the Nintendo 3DS on November 18, 2016.

The games began to be developed with more emphasis on Pokémon interactions following the completion of Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire. Like previous games, it follows the journey of a young Pokémon trainer based in the Alola region with the goal of preventing Team Skull and later the Aether Foundation from trying to challenge various Pokémon trainers.

Sun and Moon introduced 81 new Pokémon species and new features such as Alolan forms of previous generation Pokémon, powerful moves known as Z-Moves, powerful creatures known as Ultra Beasts, updated combat and training mechanics, and improved polygonal 3D graphics. Despite being largely independent of each other, the two games follow a similar main storyline and each can be played separately, while trading Pokémon between the two games is required to complete the Pokédex, as in previous games.

Pokémon Sun and Moon, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Eleştirmenler, önceki Pokémon oyunları tarafından kullanılan formüldeki değişikliği memnuniyetle karşılarken, oyunun ana olay örgüsünün ötesinde içerik eksikliğini eleştirdiler. Piyasaya sürüldüğü sırada oyunlar, Nintendo tarihindeki en hızlı satan oyunlardan biri haline geldi. Oyunlar, bugüne kadar dünya çapında 16.17 milyon kopya satarak Mario Kart 7 ve onun öncülleri Pokémon X ve Y’den sonra en çok satan Nintendo 3DS oyunları oldu.

Related apps